Tarihimiz


1989 yılında kuruldu (Ninghai Fırça Fabrikası)

1994 yılında Alman OSBORN ile ortak girişim (Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.)

2004 yılında şahıs şirketi (New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.)Fabrikamız


25 yıl önce kuruluşundan bu yana, New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd, Çin'de "Endüstriyel Fırça Endüstrisinin Lideri" olmaya kararlı bir şekilde bağlı kalmıştır. Bu arayışı sürdürmek, New Ningbo Power Industrial Brushes Ltd'deki son derece uyumlu insan gücü ekibidir, her zaman içtenlikle hizmet odaklı ve yenilikçidir. Ninghai Ekonomik Gelişme Bölgesi'nde bulunuyoruz,Ningbo Şehri,Çin'in Doğu Denizi'nin güzel manzarasının ortasında, ekonomik olarak gelişmiş Yangtze Nehri Deltası'nın güney noktasında. Bu, uygun kara-deniz-hava ulaşımı ile stratejik olarak doğal liman "Ningbo Zhoushan Limanı"na yakındır.

 

Yeni Ningbo Endüstriyel Güç Fırçaları Ltd, Çin Endüstriyel Fırça endüstrisinde zengin deneyime sahiptir ve Araştırma ve Geliştirme ile entegre yüksek teknolojiyi kullanır. New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd'nin teknik gücü ve üretim kapasitesi ile Çin'deki Premier Industrial Brushmaker'dır. New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd 2000'den fazla endüstriyel fırçaya sahiptir: bükümlü fırçalar, Kıvrımlı tekerlek fırçaları, DIY fırçalar, Aşındırıcı Naylon fırçalar, tüp fırçalar, Evrensel el çizik fırçaları, Uç fırçalar, Konik fırçalar, vb., Endüstriyel fırçalarımız demiryolları, çelik, tekstil, gemi yapımı, havacılık, askeri, mekanik işleme ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çin'deki yerli son kullanıcılar Ayrıca dünya çapında New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.'nin kaliteli fırçalarını tanımakta ve tercih etmektedir. Şanghay, Guangzhou, Wuhan, Anshan ve Çin'deki diğer şehirlerde ofislerimiz bulunmaktadır. Satış hacmimiz yerli sanayide ilk sırada yer almaktadır. Fırçalarımız Türkiye'de satılmaktadır. Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Avustralya'da 40'tan fazla ülke.

 

Bükümlü düğüm üretimi de dahil olmak üzere gelişmiş Alman fırça yapım makinelerini kullanma

düzinelerce otomatik büküm makinesi, tutarlı kaliteli endüstriyel fırçalar

verimli bir şekilde üretilir. Ürün kalitesi, yüksek hızlı dönen makineler ve dinamik balans testleri ile ürün denetimi ile daha da iyileştirilir ve tutarlı test sürecini sağlamak için ortaklaşa geliştirilen öncü polisaj ve test robotları kullanırız. Tüm üretim detaylarına dikkat ederiz. , hammadde tedarikinden depolamaya kadar çeşitli seviyelerde kontrol edilir. Çelik teller, her bir hammadde partisinin sinternational standartlarını karşıladığından emin olmak için dayanıklılık testi, basınç dayanımı testi ve korozyon direnci testi dahil olmak üzere sıkı bilimsel testlere tabi tutulur. MPA güvenlik performansı sertifikası, ISO9001 kalite yönetim sistemi standart sertifikası, ISO14001 çevre yönetim sistemi standart sertifikası ve ISO45001 iş güvenliği Sağlık yönetim sistemi standart sertifikası başarıyla geçti.

 

Yeni Ningbo Endüstriyel Güç Fırçaları Ltd şu şekilde ödüllendirildi:

"Zhejiang Temiz Üretim Aşaması Başarı Girişimi",

"Yüksek Teknoloji Şirketi", "Ningbo Kurumsal Mühendislik Teknoloji Merkezi",

"Ningbo Ünlü Marka Ürün",

"Ningbo İhracat Ünlü Markası",

"Ninghai Patent Gösteri Kuruluşu",

"Ningbo İmalat Tek Şampiyon Yetiştirme Enterprise",

ve Ninghai County'deki en iyi 50 endüstriyel kapsamlı güç işletmesini kazandı

17 yıl üst üste.

Bu sayısız ödülle New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd.

Gerçekten Premier Endüstriyel Fırça Üreticisi olarak tanınmaktadır,

mükemmellik ile daha fazla büyüme için iyi konumlandırılmış.
Ürün uygulaması


Kaynak, çelik endüstrisi, tekstil, otomobil endüstrisi, gemi inşa endüstrisi, havacılık, askeri endüstri, talaşlı imalat
Üretim ekipmanı


Otomatik büküm düğümlü Makine,Otomatik kıvrımlı segment makinesi,Otomatik DIY fırça Makinesi,Çift çelik kayış sarma haddeleme fırçası Machine,Otomatik Boru fırçası Makinesi,Otomatik diskli fırça Makinesi,tel kıvırma makinesiï¼speedyüksek hızlı dönen makineler,tel yorulma test makinesi,Evrensel freze düzeltici, Şerit fırça makinesi ...
Üretim Pazarı


HAWK markası Malezya, Tayland ve Türkiye'de temsilciler geliştirmiştir.