Tezgah Öğütücü için Kıvrımlı Tel Tekerlek

Yeni Ningbo Endüstriyel Güç Fırçaları Ltd (NIPB), Çin'deki Tezgah Öğütücü üreticisi için profesyonel ve en büyük Kıvrımlı Tel Tekerlek olup, 25 yılı aşkın bir süredir dünya çapında Tezgah Öğütücü için Kıvrımlı Tel Tekerlek tedarik etmektedir. NIPB, 280'den fazla kişiden oluşan bir kadroya sahiptir, hem kendi markası HAWK ve Falcon hem de dünya çapındaki herhangi bir Özel Etiket altında oldukça kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. NIPB, düzinelerce otomatik büküm makinesine sahip büküm düğümü üretim hattı da dahil olmak üzere gelişmiş Alman fırça yapım makinelerini kullanıyor, tutarlı kalitede endüstriyel fırçalar verimli bir şekilde üretiliyor. Ürün kalitesi, yüksek hızlı dönen makineler ve dinamik denge testleri ile ürün denetimi yoluyla daha da iyileştirildi. , ve tutarlı test sürecini sağlamak için ortaklaşa geliştirilen öncü cilalama ve test robotları kullanıyoruz. Hammadde tedarikinden depolamaya kadar tüm üretim detaylarına dikkat ediyoruz, çeşitli seviyelerde kontrol ediliyorlar. Çelik teller sıkı kontrollerden geçiyor. Her bir hammadde grubunun uluslararası standartları karşıladığından emin olmak için dayanıklılık testi, basınç dayanımı testi ve korozyon direnci testi dahil olmak üzere bilimsel testler. Bu durumda NIPB, Sınıfının En İyisi tedarikçi olma ve her zaman kaliteli Kıvrımlı tedarik etme kabiliyetini tekrar tekrar kanıtlamıştır. Tüm büyük Distribütörlere, Perakende şirketlerine, Kendin Yap mağazasına Tezgah Öğütücü için Tel Tekerlek s ve dünya çapında Donanım Alet Mağazaları.
NIPB'nin açılımı
+ çok kapsamlı ürün programı,
+ mükemmel ürün kalitesi,
+ rekabetçi fiyatlandırma,
+ güvenilir ve hızlı lojistik,
+ paketleme ve Private Label tasarımında esneklik,
+ zamanında iletişim ve
+ güvenli finansman yetenekleri.

Yeni Ningbo Endüstriyel Güç Fırçaları Ltd, metal yüzey için parlatma ve pas giderme için açılı taşlama makinesinin el aletine monte edilen Tezgah Öğütücü için Endüstriyel Kıvrımlı Tel Tekerlek konusunda zengin deneyime sahiptir, Fırçanın iç yapısı sağlamdır, yüksek -kaliteli çelik tel/pirinç kaplı tel/pirinç tel/paslanmaz tel ve makul teknik yapımız, iyi dinamik denge için kullanıcıların güvenliğini ve kullanım kolaylığını sağlar. New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd'nin teknik gücü ve üretim kapasitesi ile, Çin'deki Premier Endüstriyel Fırça Üreticisidir. Yeni Ningbo Endüstriyel Güç Fırçaları Ltd 2000'den fazla endüstriyel fırçaya sahiptir: bükümlü düğümlü fırçalar, Kıvrımlı tekerlek fırçaları, DIY fırçalar, Aşındırıcı Naylon fırçalar, tüp fırçalar, Evrensel el çizik fırçaları, Uç fırçalar, Konik fırçalar vb., Endüstriyel fırçalarımız demiryolları, çelik, tekstil, gemi yapımı, havacılık, askeri, mekanik işleme ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tezgah Öğütücü için Kıvrımlı Tel Çarkımız Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Avustralya'da 40'tan fazla ülkede satılmaktadır. NIPB, MPA güvenlik performansı sertifikası, ISO9001 kalite yönetim sistemi standart sertifikası, ISO14001 çevre yönetim sistemi standart sertifikası ve ISO45001 iş güvenliği Sağlık yönetim sistemi standart sertifikasını başarıyla geçmiştir.

Yeni Ningbo Endüstriyel Güç Fırçaları Ltd şu şekilde ödüllendirildi:
"Zhejiang Temiz Üretim Aşaması Başarı Girişimi",
"Yüksek Teknoloji Şirketi", "Ningbo Kurumsal Mühendislik Teknoloji Merkezi",
"Ningbo Ünlü Marka Ürün",
"Ningbo İhracat Ünlü Markası",
"Ninghai Patent Gösteri Kuruluşu",
"Ningbo İmalat Tek Şampiyon Yetiştirme Enterprise",
ve arka arkaya 17 yıl boyunca Ninghai County'deki en iyi 50 endüstriyel kapsamlı güç işletmesini kazandı. Bu sayısız ödülle, New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd., mükemmellik ile daha fazla büyüme için iyi bir konumda bulunan Premier Endüstriyel Fırça Üreticisi olarak gerçekten tanınmaktadır.
HAWK, Çin'deki ünlü bir Tezgah Öğütücü için Kıvrımlı Tel Tekerlek üreticisi ve tedarikçisidir. Çin'de üretilen yüksek kaliteli Tezgah Öğütücü için Kıvrımlı Tel Tekerlek uygun fiyata satın alınabilir. Ürünlerimiz çeşitli uygulamaları karşılayabilir, gerekirse ürün hakkında online iletişim kurabilirsiniz. Ürünlerimizi satın almak için fabrikamıza gelmenizi bekliyoruz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı yarar yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.